سبد خرید

آشنایی با فروشگاه تجهیزات پزشکی آرا طب

فکر اولیه راه اندازی فروشگاه اینترنتی آرا طب به مهر ماه سال 1383 (2004) بر می گردد که به دلیل فراهم نبودن زیرساخت مورد نیاز در کشور و دیگر شرایط انجام نگردید. از سال ۹7  پژوهش، کارشناسی و آنالیز بازار فروش اینترنتی کشور در زمینه تجهیزات پزشکی انجام و نهایتا در سال ۹9 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی آرا طب برداشته شد. از مهمترین ویژگی های این گروه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و آگاه در حوزه IT و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و دیجیتال مارکتینگ است.

استراتژی مدیر و مالک فروشگاه اینترنتی آرا طب ، آقای مهندس حمیدرضا بیک محمدی از همان آغاز، آفرینش بیشترین آرامش برای مشتریان و خوشنودی حداکثری آنها می باشد . آرا طب پیشرفت  خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می داند، زیرا آگاه است که در دنیای کنونی و با رسانه های اجتماعی پیشرفته، خرسندی مشتریان تنها برگ برنده فروشگاه اینترنتی آرا طب خواهد بود.

ارائه محصولات با پائین ترین قیمت و با کمترین حاشیه سود ، فروش محصولات گوناگون تجهیزات پزشکی با تنوع بالا ، فروش محصولات شناخته شده با گارانتی های اصلی ، ارسال فوری حتی در مورد کالاهای سنگین وزن ، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای آسایش مشتریان ، روشهای ارسال فوری سفارش ، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای خرسندی مشتریان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد تازه ای در بین فروشگاه های اینترنتی  می باشد.

هم اکنون این فروشگاه دارای نیروهای تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در همه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند.

جهت رسیدگی به  امور مشتریان از جمله سفارش ها ، پاسخ به پرسش و دریافت ایده ها و پیشنهادها ، راه های گوناگون ارتباطی از تلفن ، پیامک  و رسانه های اینترنتی اجتماعی در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما در دسترس است.

برخی از مشتریان ما